Home | o firmie

Meble i stoiska wystawowe

Doświadczenie i profesjonalizm

Jesteśmy firmą stolarską, która świadczy pełny zakres usług związanych z wykonywaniem stolarki. Naszym głównym obszarem zainteresowania jest wykonywanie mebli oraz budowa stoisk wystawowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi meble łazienkowe, kuchenne czy garderoby. Podejmujemy się wykonania zabudowy standardowej, jak również nietypowej. Sprzedajemy już gotowe, przygotowane przez nas meble, jak również meble na zamówienie. Tworzymy je z różnych materiałów, pośród których znajduje się drewno, płyta czy fornir. Wykonujemy meble nowoczesne i tradycyjne, foliowane i lakierowane. Materiałów do wykonania mebli dostarczają nam renomowane firmy, dzięki czemu możemy zapewnić, że odznaczają się one najwyższą jakością. Zastosowane materiały charakteryzuje bezpieczne użytkowanie i wygodna konserwacja. Cicha praca i stabilne mocowania zapewniają wieloletnie, bezkolizyjne użytkowanie.

Wykonujemy również innego rodzaju elementy z drewna, na przykład schody, drzwi wejściowe czy drzwi pokojowe. Projektując wymienione elementy pamiętamy zawsze o dbałości i starannym wykonaniu. Schody wykonujemy zazwyczaj z dębu, buku lub jesionu. Urzeczywistnimy nawet najbardziej niecodzienne pomysły. Wykorzystujemy różnorodne wykończenia, a do wyprodukowania zleceń używamy różnego rodzaju materiałów w zależności od preferowanej ceny i oczekiwań klienta.

Oferujemy ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania. Mogą być Państwo pewni, że na każdym etapie pracują dla Państwa doświadczeni pracownicy, tak jest zarówno w momencie wykonywania projektu, jak również montażu. Dobrze znamy się na tym, co robimy. Najważniejsze jest dla nas zawsze zadowolenie klienta, dlatego w procesie tworzenia bierzemy pod uwagę jego oczekiwania wraz z nim szukając najlepszego rozwiązania. Opieramy się na tradycji i doświadczeniu, ale nie jest nam obca również nowoczesność i podążanie za nowymi trendami, co staramy się łączyć. Zlecenia wykonujemy terminowo. W profesjonalnym wykonywaniu zamówień pozwala nam odpowiedni sprzęt i zaplecze techniczne. Nacisk na śledzenie nowinek technicznych pozwala nam działać jeszcze sprawniej.

Oferujemy nie tylko pełen zakres usług związanych ze stolarką, w naszej ofercie znajduje się również wykonie projektu, produkcja, montaż oraz serwis stoisk targowych i handlowych. Wykonywane przez nas stoiska dostosowujemy do indywidualnych potrzeb zamawiającego, zarówno pod względem budżetu, jak również dostępnej powierzchni. Zapewniamy nie tylko projekt i wykonanie stoiska, ale i jego logistyczną obsługę.

Kładziemy nacisk na nieustanny rozwój naszych kompetencji, dzięki czemu świadczone przez nas usługi stają się coraz lepsze. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając preferowany czas wykonania zlecenia oraz oferując atrakcyjne ceny. U nas mogą Państwo liczyć na wycenę i pomiar w cenie zamówienia. Wykonujemy zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Posiadamy własny transport, dzięki czemu szybko możemy dojechać do klienta.

FACEBOOK
© 2016 by Expoteak | tworzenie stron www: AR Jankowski.media.pl