Home | oferta meble

Projektowanie i tworzenie mebli

Elegancja i jakość wykonania

Zakup mebli do nowego domu czy mieszkania jest niezwykle ważny. Każdy z nas urządzając dom chce nie tylko, aby pięknie się prezentował, ale też by meble, które zakupi mogły mu służyć przez wiele lat. Nasza firma zdaje sobie z tego sprawę, łącząc elegancję z jakością wykonania. Nasze meble są przy tym funkcjonalne. Tworzymy je na zamówienie w szerokiej gamie tak wzorów i kolorów. W pierwszej kolejności dokonujemy dokładnego pomiaru. Rozmawiamy także z klientem po to, by poznać jego oczekiwania. Następnie przystępujemy do projektowania i stworzenia wizualizacji, dzięki czemu klient będzie mógł zobaczyć jak będą wyglądały jego meble. Gdy projekt zostanie zaakceptowany rozpoczynamy jego realizację. Efekt kończy transport oraz montaż w wybranej przestrzeni.

Podejmujemy się tworzenia garderob, mebli do zabudowy i przedpokoju. W naszej ofercie znajduje się również wykonanie bibliotek oraz inne drewniane elementy wykończenia mieszkań. Wykonane przez nas meble możemy wyposażyć również w takie elementy, jak oświetlenie led, szkło czy metal.

Bogaty wybór materiałów

Już na etapie projektowania zastanawiamy się nad tym jaki powinien być właściwy rodzaj użytego materiału do takiego zlecenia. Następnie dobieramy odpowiednią kolorystykę, która będzie współgrała z innymi elementami. Całość łączymy przy pomocy właściwych elementów. Tworzymy zarówno meble tradycyjne, jak również nowoczesne. Wykonujemy garderoby i sypialnie, które sprawią, że państwa dom będzie przytulny. Wymarzony efekt daje zwłaszcza zastosowanie drewna. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferując przy tym meble w atrakcyjnej cenie. Sugestie klienta stanowią nasz drogowskaz, na każdym etapie realizacji służymy klientowi radą. Robimy wszystko, by zastosowane rozwiązania były najlepsze dla klienta, stawiając na funkcjonalność.

Wykonujemy meble z różnych materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej i o różnej grubości czy strukturze. Dzięki bogatemu wyborowi możemy nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat, tworząc meble niezwykłe. Do wykonania mebli używamy materiałów najwyższej klasy. U nas mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalne wykonanie projektu.

Meble dla każdego

Tworzymy meble zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. Dzięki współpracy z profesjonalnymi architektami oraz projektantami, jesteśmy w stanie wykonać meble, które będą pasowały do klimatu miejsca, w którym się znajdą. Przed wykonaniem projektu nie tylko dokonujemy dokładnego pomiaru, ale i oglądamy pomieszczenie, w którym znajdą się meble, po to doskonale się ze sobą zgrywały i stanowiły spójną całość. Stworzone przez nas meble nadadzą naszemu mieszkaniu niepowtarzalnego wyrazu oraz pozwolą na komfortowy wypoczynek w przestrzeni, w której się znajdą. Tworzymy meble z duszą. Korzystając z naszych usług będziesz zadowolony z wykonania, jakości oraz materiałów, których używamy.

FACEBOOK
© 2016 by Expoteak | tworzenie stron www: AR Jankowski.media.pl