Home | oferta budowa stoisk

Budowa stoisk wystawienniczych

Specjalizujemy się nie tylko w projektowaniu i wykonywaniu mebli. W naszej ofercie znajdą Państwo również kompleksową obsługę z zakresu projektowania, tworzenia oraz zarządzania stoiskami targowymi.

Stoiska na korzyść reprezentowanej firmy

Dostępne liczne rozwiązania w zakresie budowy stosik sprawiają, że możemy dostosować tworzone przez nas stoisko do powierzchni, na której ma się ono znaleźć, Państwa budżetu oraz oczekiwań. Stoiska dopasowujemy również pod kątem charakteru targów. Budujemy stoiska o różnej wielkości także te, z użyciem nietypowych podwieszeń czy aranżacji. Oferujemy wysokiej jakości wykonanie w przystępnej cenie. Oczekiwania klienta to dla nas sprawa nadrzędna, dlatego przeprowadzamy rozmowę z zamawiającym, po to by dobrze poznać jego zamysł. Pomoże nam to zaproponować najlepsze rozwiązanie. Następnie przygotowujemy indywidualną wycenę i projekt. Wykonana przez nas wizualizacja pozwala ocenić klientowi, czy spełniliśmy jego wymogi.

Tworzymy stoiska w różnym standardzie: małe, pokaźne i te dla najbardziej wymagających. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z zapleczem technicznym pozwalają nam na wykonanie każdej wielkości stoiska o różnym stopniu wyspecjalizowania. Skupiamy się nie tylko na ogólnym efekcie końcowym, ale i detalach, które mogą mieć znaczący wpływ na wygląd stoiska i które przemawiają na korzyść reprezentowanej firmy.

Kompleksowa obsługa i pełen profesjonalizm

Stawiamy na nieustanny rozwój, po to by móc zaproponować klientowi coraz to nowsze rozwiązania. Wiemy, że targi są wydarzeniem wyjątkowym, na którym firma może pokazać się od dobrej strony i wpłynąć na sposób postrzegania marki, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zbudowane przez nas stoiska dobrze reprezentowały Państwa markę. Pomaga w tym wykorzystanie najnowszych rozwiązań z branży wystawiennictwa. Oferujemy kompleksową obsługę i pełen profesjonalizm.

Nasze stosika świetnie sprawdzą się na targach, wystawach czy w jakichkolwiek miejscach, w których możemy się zaprezentować. Podejmujemy się również tworzenia stoisk na cele promocyjne w galeriach handlowych, czy tworzenia punktów informacyjnych. Pierwszy etap naszej pracy stanowi projektowanie, podczas którego klient może nadzorować nasze poczynania, następnie sprowadzamy niezbędne materiały, dowozimy je we wskazane przez Państwa miejsce i tam dokonujemy ich montażu. Stoiska wyposażamy we wszelkie niezbędne elementy. Służymy również radą w przypadku jakichkolwiek zapytań z zakresu wyglądu ekspozycji. Do tworzenia stoisk używamy materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że stoisko spełni swoje zadanie w stu procentach. Materiały te przełożą się również na wygląd stoiska, co na pewno pozytywnie wpłynie na nasz wizerunek. Tworzymy zarówno stoiska typowe w dobrym standardzie, jak również stoiska nietuzinkowe, odznaczające się oryginalnością i wykorzystaniem niebanalnych pomysłów. Wszystko to w oparciu o oczekiwania klientów.

FACEBOOK
© 2016 by Expoteak | tworzenie stron www: AR Jankowski.media.pl